neděle 26. února 2023

Knížky

 Během asi 14 - 20 dní mého polehávání, kašlání a smrkání, čili virozy nebo kýho čerta jsem naštěstí měla z knihovny půjčené pěkně tlusté a zajímavé knížky a tudíž jsem si léčila nejen tělo, ale obohacovala i duši.

Knížka, postel, čaj s medem, citronem nebo zázvorem, to je pro mne kombinace, na kterou nedám  nejenom při nastuzení nebo jiných neduzích dopustit. ( plus nějaké ty pilulky z lékárny + krabice kapesníků - ono se to polehávání pěkně prodraží! )

A zajímá - li někoho, čím jsem se zaobírala konkrétně? uvařit, umýt nádobí a vrátit se do postele a pak - začíst se! ano, mohu doporučit, protože pro mne to byl v prvním případě jak spisovatel, tak jeho knížky objev největší za posledních 10 let!

spisovatel Tuvia Tenenbom a jeho tři knížky : o Izraeli, o Německu a o Americe - naprosto skvělé!

spisovatel Stefan Hertmans : Konvertitka  - dobře se četla

spisovatel Karol Sidon a  

několik knížek od  Ivana Krause a mnoho dalších

dokonce jsem donesla i nějaké čtivo pro manžela o Afghánistánu : Základna ( takové já nečtu...)Knížky byly přečteny, vráceny a už se tu se mnou nacházejí další...jsou stejně jako já tlusté a zajímavé, hihi.

Milé KOČKY, 

pro své vzácné blogerky jsem udělala změnu - zájezdy jsem opatřila štítky, do které země zájezd byl podniknut, abyste si mohly lépe vybrat, pokud byste, milé návštěvnice, chtěly některé fotky vidět znova?