sobota 15. dubna 2023

Devět dní

 Nechávám si nahrát pořad s Vicou Bydlíkem po Maďarsku a tak není, milé KOČKY, divné, že se mi zachtělo podívat se na fotky z našeho zájezdu po Maďarsku s Janou, porovnat si to navzájem, mnohá místa jsme totiž navštívily stejná...pravda, byla jsem v Maďarsku i s manželem - ale to bylo předtím a na jiných místech a na kratší dobu, takže se budu držet původní myšlenky a spolu s vámi si zavzpomínám na podařený zájezd v r. 2017. Jelo se koncem dubna a kupodivu tam bylo jaro v plném proudu, jak možná vysledujete z některých mých snímků, pokud se tedy těch devět dní chcete na náš zájezd dívat. Bude-li zájem, můžeme se jindy vrátit ve vzpomínkách i na ten zájezd s manželem, který se odehrával spíše na rozhraní Rakouska a Maďarska. 

Takže, milé KOČKY, předesílám, že jsem od toho výletu do Maďarska moc neočekávala a pak jsem s pusou dokořán zírala na ty památky a krásy. Pokusím se vám to tady nastínit...

Den první: společnost nám dělali cestovní medvídkové:


První pořádné zastavení : Lébény

Pannonhalma: 

město Györ:
synagogy jsou tam téměř v každém městě:Musím přiznat, že mě tento zájezd dokonale ohromil a budu se snažit vám ukázat to nejlepší z něj.