pondělí 19. dubna 2021

Reparát

 Byla jsem moc zbrklá a na výzvu Járy jsem reagovala přehnaně zběsile, načež jsem byla upozorněna, že se má myšlený příspěvek zveřejnit až v určitém období, proto jsem se rozhodla, že Járu tentokrát poslechnu a dodržím pravidla, udělám jiný pokus, nový a čerstvý!

Milé KOČKY,

v mém věku to vypadá, že nevím, co dělám, ale je to částečně tím, že jsem moc hrrr, a taky vím, že mi za to nikdo hlavu neutrhne. (asi), jinak bych si dala větší pozor.

Tak tu máme JARO 2021 druhý pokus, ale ne poslední....mýma očiskama: a taky mým fotoaparátem -
Jaro? co pro mne znamená? modrou oblohu a pár plujících bílých mráčků, vlahý vánek, vlající vyprané prádlo, koberce fialek, spousta sedmikrásek a optimistických myšlenek, velké plány na výlety po republice, na louce housátka, kuřátka, jehňata a kůzlata, hříbátko? chápete? bydlela jsem jako dítě chvíli na vesnici! Přerovnání skříně, kabáty a svetry a kozačky uklidit, šaty a sukně a halenky vybalit...A taky vracející se vlaštovky, čápi, kvetoucí meruňky, pouť na Říp...výlet na Lovoš, pálení čarodějnic, a ... prvního května výlet na Klíč.
sólistka:návrat z procházky kolem Labe...
a víte, že se těším na vaše pojetí výzvy???


Ani tento pokus z čerstvých  fotek není ten pravý, do výzvy. Udělám pak, v prodlouženém termínu, úplně nový, podle situace, jaká bude, až to Jára spustí. Do té doby se , milé KOČKY, opatrujte a těšte. Jiřina