pátek 13. května 2022

Dnes už druhý díl

Čím to může být, že musím udělat další díl??? Protože jsem do prvního, uveřejněného před chvílí, nedostala tolik snímků květin, kolika bych vás ráda podarovala!

 Jak jsem slíbila, milé KOČKY, pokračujeme v prohlídce zahrad v Keukenhofu: kdo nemá rád kytky a specielně tulipány, ať si zatím skákne třeba na pivko:

nekvalita fotek není vždy zaviněna poklusem a kličkováním mezi množstvím lidí:

A jelikož vás mám ráda, pro tentokrát vynechám amarylisy, orchideje a další květiny, vystavené v halách.

Keukenhof

 Tady to budu mít, milé KOČKY, hodně těžké. Protože - tohle jsou zahrady, kde byste uvítaly kolečkové brusle nebo pobyt s přespáním. Kytky a kytky a kytky, jsou všude a každý záhon jiný a pokaždé v jiném duchu a upravené a krása střídá nádheru, cibuloviny v dubnu a v květnu, kam se podíváš.

A mezi tím davy. Prostě lidé, mladí, staří, děti, s foťáky a s láskou ke květinám. Dostanete plánek zahrad, dostanete chuť vše vidět, prozkoumat a nafotit, zapamatovat, a taky dostanete čas, kdy vám odjíždí autobus! Děsná kombinace.

Jak jsem se s těmito skutečnostmi popasovala já? - ptáte se? - následovně:

Milé KOČKY, omlouvám se všem, těm z vás, které rády vidíte květiny, že jich sem dám jen část z mnoha pořízených a také těm z vás, které už to nebaví, že jich je tolik.Asi vás nepřekvapí, že udělám k této zahradě druhý díl?