pátek 16. října 2020

Rady babky od Labe

 Já vím, že to všechny víte, nic nového pod sluncem, ale přesto si dovolím to tady napsat,

co já považuji za semeniště virů a bakterií,  na co si dát pozor!

Především mince  a také papírové peníze!, všelijaká madla, zábradlí a podobná místa, kliky

podezřívám i některé klimatizace, že nasávají a pak zpátky vrhají kdo ví co!

Však taky platební karta, fotoaparát, kamera, mobil, vše, na co saháme a nevnímáme, že to může být místečko pro viry. Chce to dávat si opravdu pozor. 

Proto,

milé KOČKY,

jakmile dojdu odkudkoli domů, teplá voda a mýdlo jsou na prvním místě. Teprve pak jdu dál do bytu. O rouškách netřeba psát, to zná za letošek i kdejaké mimino.

Držte se, KOČKY a Kocouři. Bez vás by tu nebyla taková ( sranda ) legrace. Chci věřit, že by nás něco tak mrňavého a zákeřného nemělo zbourat! Z archívu

 Moje milé KOČKY, 

asi mi hrabe, ale před několika lety, když se mnou ještě manžel ochotně jezdil na výlety i do Prahy, kam nyní odmítá jet, nafotil mne tam a já jsem se rozhodla pro vaše rozveselení ukázat vám pár snímků: ( od jisté doby tam jezdím více s Janou nebo Marcelkou nebo s mojí sestrou, případně sama, to když nejedu na výlet, ale po doktorech). Já sama jsem tam tehdy nafotila text, který se nyní hodí do této divné doby...( byl to den 8.5.2009).

Jestli si všimnete, potkala jsem ten den jak Emu Destinovou, tak W.Churchilla!, to se každému nepodaří. asi nejdražší pivo v mém životě v Čechách - na Nebozízku...
Když jsem dnes tuhle tabulku uviděla na staré fotce, hned mě to trklo!