Trogir - má něco do sebe, poblíž je letiště, tak při procházce létají nad hlavou přistávající letadla, okolo kotví lodě a z pevnosti máte městečko jako na dlani....
Je spousta lidí, kteří jezdí do Chorvatska každé léto, na jedno místo, jiní zase místa v Ch. střídají a pokaždé jsou spokojení, a je mnoho lidí, kteří dovolenou v Ch. opovrhují a mají k Chorvatsku výhrady, já patřím tak trochu do skupiny, která začala do Ch. jezdit dost pozdě, až v r.1999 a od té doby jsem tam byla 10x...pokaždé jinde a nestěžuji si. Domluvím se tam, počasí a moře se mi líbí, cena za služby a ubytování přiměřená, a pokud si každý rok střihnu ještě jeden poznávací zájezd do západní Evropy, tak proč ne?