Kdo by neměl máky rád? ( nudle s mákem, makové buchty )
Milé KOČKY:
Kdo by neměl máky rád? ( nudle s mákem, makové buchty )
Milé KOČKY:
Milé KOČKY, vítám vás dnes na svém blogu a začneme letně - někdy si jako motýl připadám - poletuji tu i tamhle a říkám si, jak dlouho to ještě vydržím, letošní léto mám naplánované a bude to jízda, tak snad vše zvládnu, i když pel mých křídel už je dávno pryč.
Milé KOČKY, bylo by škoda, zatajit vám malé, ale krásné macešky nebo tyhle plaménky:
co vy na to? nafoceno v botanické ve Wroclawi poblíž katedrály. Macešek tam měli hodně druhů, ale já jsem je moc nefotila, chyba!
Dojeli jsme do poslední zahrady a ta byla, řekněme, něco jako ukázková a prodejní zároveň, aby si lidičky mohli nakoupit věci a rostliny podle osázených sektorů? Aby měli mustr!
Tedy: GOCZALKOWICE – KAPIAS
Milé KOČKY, žádné zdržování, čeká nás pak cesta kolem Ostravy do Brna a do Prahy, tak šup, šup - jde se:
Tahle procházka k jezírkům nebyla špatná, ale klidně bych ji vyměnila za návštěvu ve městě Brzeg, ale třeba na něj také jednou dojde. Bylo dost teplo, šli jsme lesem, takže jsme to ustály, koupat se tam nedá a pouze stánek se zmrzlinou nás nadchl více, než krásně zbarvená voda. Mimochodem, zmrzka byla moc dobrá a účtenky dávají v Polsku automaticky všude!
Milé KOČKY, pojďte se mnou :