středa 22. října 2025

Návrat do Nera

 V pondělí jsem byla v Praze a po setkání s doktory mne čekalo milé setkání s dcerou. Poté jsem se trochu složitěji dostávala domů, na trati byla nějaká nenadálá událost a proto jsem přijela domů oklikou až někdy kolem 16.30 hod. Byla jsem poměrně unavená a ještě jsem si zafotila kolem zdejšího kina:

Milé KOČKY, zvu vás do našeho parčíku:












vpravo busta B.Smetany:



kéž by tak hezky bylo až do Vánoc.

úterý 21. října 2025

Co můžete zažít v říjnu

 My jsme ( nikoli letos ) v říjnu vyrazili s manželem a s Janou na Luž - zastavení cestou bylo ale už v Jestřebí: 

milé KOČKY: přeci nebudeme jenom autem silnice brázdit - také pěškobus a nejlépe do kopečka, kde nás čekají hezké výhledy:















výstup na Luž:










oběd na Tolštejně:


Jiřetím pod Jedlovou:



 
a pak už jsme to namířili domů...

pondělí 20. října 2025

Na pondělí

 Co bych vám, milé KOČKY, připravila, abyste měly hezké už pondělí? co třeba - trochu kočičího tělocviku? 

... to by prošlo? 






neděle 19. října 2025

Nedělní příspěvek

aneb pokračování výletu do Sloupu - stačí asi jen fotky, že, milé KOČKY, hned bude ta poklidná a podzimní náladička: 

domky ve Sloupu, ale jen vzorek:









 a o kousek dál - 










 
Hezký příští týden, milé blogerky...