pondělí 8. srpna 2022

Druhý díl

 Včera jsme nakoukli do východní části Provence a dnes si uděláme ještě jedno okénko, i když je mi jasné, že sem nemohu nacpat všechny fotky z tohoto, pro mne báječného zájezdu, pokusím se výběrem snímků naznačit, čím mne tento kout Francie oslnil:

Milé KOČKY, hezky se uvelebte, nalijte si dvojku vychlazeného, oblíbeného nápoje a jdeme na to:

Vaše, tehdy mladší, Jiřina z N.:12 komentářů:

 1. Opět parádní fotky. Podívala jsem se moc ráda.
  Hezký den, Jiřinko !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, to mne těší, když se ti tam líbí, i když jen na fotce. Jiřina z N.

   Vymazat
 2. Jiřinko,podívala jsem se i na první díl a nemohu jinak,než opět samá krásná místa.Já byla jenom v Paříži.Kdybych nebyla trdlo,mohla jsem se sestrou několikrát cestovat po Francii.
  Měj se hezky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitu, tos měla, já jsem se k tomu dostala postupně a časem jsem byla zvědavá, jak to vypadá kousek vedle míst, kde už jsem byla, a už mi ,, zbývají,, hodně nadneseně řečeno ve Francii jen tři oblasti. Jiřina z N.

   Vymazat
 3. 'Lezarts

  Sice na dvojku bílého je na mě trochu brzo, ale s kávou v ruce se na to také krásně kouká😁

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kávička tam u tebe v zahradě a po ránu, kdy ještě není vedro, to je sen. Pa Jiřina z N.

   Vymazat
 4. Jiřinko, ty tedy nasazuješ stále větší kalibr! Hned bych jela, i když teď tam je asi horko. Musím se smát - píšeš mladší, ale tu dlouhou sukni by si teď užila, opět jsou módní :o)
  Měj pohodový den. Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, tu jsem si ,,spíchla ,, před zájezdem a aby se látka dala pak znova použít, udělala jsem jen dlouhou a zavinovací sukni, takže jsem později z ní ušila st.vnučce plandavé kalhoty.
   To je tak, když v obchodě neseženeš, co potřebuješ.
   Pozdravy letí za tebou ... Jiřina z N.

   Vymazat
 5. Jiřinko to je nádhera. Zaujaly mě ty zdobené střechy věží na třetí fotografii. Děkuji opět za úžasnou podívanou. Přeji Ti k klidný a pohodový den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Járo, ve Francii je několik oblastí, kde mají takové ozdobné střechy a dobře to vypadá. Tento zámeček byl na kopci s krásnými výhledy. Jiřina z N.

   Vymazat
 6. Jiřinko,já prostě říkám,že bys měla mít nějaký cestovatelský pořad a díváků bys měla fakt hodně! Tvoje fotky,zážitky,vzpomínky.Je to jedna velká nádhera a já jsem ráda,že jsem s Tebou takhle od monitoru mohla cestovat.Přeji Ti ještě moc,moc takových krásných výletů! Marťa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marťo, to jsi hodná! Jak to pozoruji, už to nebude žádná sláva.Ale, kdo ví? Jiřina z N.

   Vymazat