pátek 23. července 2021

Omluva

 Milé KOČKY,

omlouvám se, že zdánlivě nereaguji na vaše komentáře na mém blogu několik pár dní. Vše je prozaičtější, byli jsme na malé dovolené a jakmile se doma aklimatizuji, vše poctivě projdu, pročtu a zareaguji. Vaše návštěvy mě moc těší, vážím si vašich reakcí a názorů a moc ráda se po večerech začtu.

Nyní musím nakrmit pračku a nebojte se, za pár dní bude na mém blogu pro vás hodně ke čtení i k prohlížení. Určitě jsem tam nezahálela a foťák pořádně provětrala. Vaše Jiřina z N.8 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Růženko, moc tě zdravím a slibuji, bude to asi 11 článečků, spousta fotek a prostě nálož. Pac a husu Jiřina z N.

   Vymazat
 2. Jiřinko,my jedem na dovolenou zítra.Jedem do Pece p.S.tak teď dobalujem.Tak se budu těšit,až večer třeba sednu(pokud budu schopná)a přečtu si tvé příspěvky.Měj hezký večer.Marťa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marťo, já jsem dnes večer sedla a udělala z této právě skončené malé dovolené 11 článečků a vyjdou najednou 31.7., tak bude co prohlížet. Pac a měj se krásně, opatrujte se a pozdravuj Krakonoše. Jiřina z N.

   Vymazat
 3. Jiřinko, to je moc dobře, že jste vyjeli.
  Těším se na reportáž a přeji hezkou sobotu. Jdu k té pračce :o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, zdravím tě do daleka. Byla bych to zveřejnila hned včera večer, ale mám na týden dopředu nachystáno, tak to nechám tak. S kamarádkami máme ještě v plánu navštívit několik měst vlakem,proto jsem Cheb teď vynechala, a nechám si ho na na příště, také na Kolín, Pardubice a H.K. se chystáme, kamarádka nebyla v Kadani ani v Ostrově, proto jsem jí to také slíbila ( jsem na roztrhání, hihi).
   Hezký den Jiřina z N.

   Vymazat
 4. Jiřinko vůbec se nemusíš omlouvat. Já na počítač nechodím každý den a také moc nekomentuji už ani z mobilu, protože mi to přepisuje slova na úplné hlouposti, a jinak když jedeme na výlet tak pak jsem unavená a ani se mi k počítači nechce.. Například v pátek jsme byli na Bezdězu, včera jsem odpočívala, ale při tom vyplela záhon před domem a také vyčistila chodník od plevelů a měla jsem celé odpoledne co dělat. Teď peču maso na zelenině a tak odbíhám, ale odpoledne chci ještě ven, než se pokazí počasí. Měj se krásně a opatruj se.

  OdpovědětVymazat
 5. Járo, to já jsem zas najela na systém, že jednou týdně nastavím na několik dní dopředu článečky s fotkami, v jednotlivých dnech občas něco pokomentuju a vložím občas nějakou aktualitu.Takže tomu vlastně zas tolik nedám. Tuším, že se blogu budu více a lépe věnovat až na podzim, až bude pršet a bude se venku povalovat mlha.
  Dnes jsem šla na poštu a nevzala jsem fotoaparát a na náměstí se na mne smály zase jiné kytky. Musím se polepšit. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat